EAL ja BFM koostöös tehtud arhitektuuri lühifilmid 2014 - 2019 (valmimist toetas arhitektuuri sihtkapital va 2016. a):
2019:
Faux Detective - Annelinna kergliiklustee (6:00). EMAL aastapreemia 2018 võitja, autorid: Terje Ong, Robert Kähr
Naerumaa - Naerumaa lasteaed (5:09). EMAL aastapreemia 2018 võitja, autorid Edgar Kaare, Terje Ong
UURE - Rahvusarhiiv (4:01). Kulka arhitektuuri sihtkapitali preemia 2017, autorid: Tüüne-Kristin Vaikla, Urmo Vaikla, kaasa töötasid Helle-Triin Hansumäe, Maarja Varkki, arhitektuur: Sander Aas ja Illimar Truverk
A SONG OF NATURE - Vastseliina Palverännumaja (4:39). EAL aastapreemia 2018 võitja, autorid Toomas Adrikorn, Margit Argus, Margit Aule, Kaiko Kerdmann, Laura Ojala
2017:
HOME – Kodasema KODA
Arquitecture Film Festival Santiago
ArqFilmFest (Santiago, Chile)
Suburbinale (Vienna, Austria)
Architecture Design Art Film Festival (Palm Springs, USA)
Istanbul International Architecture and Urban Film Festival (Istanbul, Turkey)
NO STONE UNTURNED - Pauluse kirik Valiti Itaalia festivali Social Machinery programmi.
ABOVE – Eesti Rahva Muuseum Tartus
Võitis esikoha festivalil ESTDOCS 2018. vt. http://www.kinoeyes.eu/news/265-architecture-short-film-wins-award
WINNER - Best Cinematography, Best of BFM 2018
WINNER - EST DOCS 2018, CANADA
OFFICIAL COMPETITION : CINETEKTON! International Film and Architecture Festival, Mexico : 2018
OFFICIAL SELECTION : LUND ARCHITECTURE FILM FESTIVAL, SWEDEN 2018
OFFICIAL COMPETITION Dublin Independent Film Festival
OFFICIAL SELECTION Arquitectura Film Festival Santiago - ArqFilmFest
OFFICIAL SELECTION - Architecture Design Art Film Festival, PALM SPRINGS 2019
WHAT REMAINS - Kuke külalistemaja
2016:
2015:
UUSTULNUK, Tondiraba jäähall
UUE ALGUSE LOON, Pärnu Mudaravila Hedon Spa
SAGEDUS, Viljandi laululava
LÕUNAVALGUS, Pärnu Lõuna tn Olev Siinmaa villa
ÕHK, Eesti Vabariigi Suursaatkond Hiinas
2014:
MAJA MIS PEEGELDAB AJALUGU, TÜ Narva Kolledž
DISAINIMAJAKAS, Kuressaare ametikool
KOLMAS, Tartu Tervishoiu Kõrgkool
TSOON, Balti Filmi- ja Meediakool
TÕUS JA MÕÕN, Vilsandi merepäästejaama paadikuur
ÕHULOSS, Vesilennukite angaarid
EAL ja Oculos Film AD koostöös tehtud arhitektuurifilmid MAJA 2002 - 2012 (väljaandmist toetas arhitektuuri sihtkapital)
Filmide käsikiri ja toimetamine: Margit Mutso
Filmide režii ja tehniline tootmine: AD Oculos Film (Peeter Brambat).
MAJA 2006: Viimsi keskkool (arhitektuur: Eero Endjarv, Raul Jarg, Priit Pent, Illimar Truverk, sisearhitektuur: Kristi Lents, Hannelore Pihlak); A.Le Coq Sport spordimaja (arhitektuur: Eero Palm, kaasautor Moonika Liias, sisearhitektuur: Katrin Kaevats, Peeter Pere), Koidu tn 20 kortermaja Tallinnas (Anu Tammemagi, Erkki Ristoja); Tulbi- Veeriku elamukvartal Tartus (Indrek Allmann, Katrin Koit); Kortermaja Kalda tee 24 Tartus (Ott Ojamaa); Kortermaja Vallikraavi 12 Tartus (Margit Mutso, kaasa tootasid: Kristi Poldme, Lea Laidra; uldruumide sisekujundus: Kristel Jaanus); Kortermaja Koidula 24 Kadriorus (Markus Kaasik, Andres Ojari, Ilmar Valdur, Merje Muurisepp); Büroo ja parkimismaja Jõe 4a Tallinnas (Urmas Looke, sisearhitektuur: Pille Lausmae); Kauplus-büroohoone Tartu mnt 74 Tallinnas (Hindrek Kesler); Fahle Maja (arhitektuur: Andrus Koresaar, Raivo Kotov, sisearhitektuur: Liis Lindvere, Liisi Murula, Raili Paling, konstruktiivne projekt: Ago Kuddu)
MAJA 2007: Tallink Spa & Conference Hotel (arhitektuur: Indrek Tiigi, Ular Mark, sisearhitektuur: Andro Koop, Tairo Parnamets, skulptuurid: Hannes Starkopf, Aime Kuulbusch); Arensburg Boutique Hotel & Spa (arhitektuur: Margit Karner, sisearhitektuur: Liisi Murula, Raili Paling); Äri-, büroo, kortermaja Foorum (arhitektuur: Hanno Grossschmidt, Tomomi Hayashi, sisearhitektuur: Hannes Praks); Rotermanni 5/Roseni 10 Tallinnas (arhitektuur: Villem Tomiste, Ott Kadarik, Mihkel Tuur; sisearhitektuur: Tarmo Piirmets); Korterelamud Merirahus, Paljandi 2 (autorid: Rein Murula, Karl Koosa, Mart Kahu); Elamud Mäepealse 12-18 Tallinnas (autorid: Tonu Laigu, Tonu Laanemae, Koit Ojaliiv); Korterelamu Noole 4 Tallinnas (autorid: Margit Mutso, Kristi Poldme); Äri- ja kortermaja Vallimaa 26 Kuressaares (arhitektuur: Andres Poime, sisearhitektuur: Liisa Poime); Terrassmaja Sõpruse 31 Tallinnas (autor: Mai Šein, Andrus Padu); Pansionaat Seedri tn 4 Pärnus (arhitektuur: Kalle Vellevoog, kaasautor: Margus Tamm, sisearhitektuur:Tiiu Truus; maastikuarhitektuur: Vaike Parker, konstruktor: Ahti Laane); Inglise Kolledži spordihoone (arhitektuur: Lembit-Kaur Stoor, Margus Maiste, sisearhitektuur: Liisi Murula, Raili Paling, Liis Lindvere); Haabersti Vaba Aja Keskus Õismäel (arhitektuur: Peeter Pere, Urmas Muru, Janek Maat, sisearhitektuur: Katrin Kaevats); Tallinna sünagoog (arhitektuur: Lembit-Kaur Stoor, Tonis Kimmel, loominguline juht: Andrus Koresaar, sisearhitektuur: Liis Lindvere, Raili Paling)
MAJA 2010: Sõmeru keskusehoone (Maarja Kask, Karli Luik, Ralf Lõoke, Kristiina Arusoo, Margit Argus); Eesti Maanteemuuseumi välialad (Maarja Kask, Karli Luik, Ralf Lõoke, Pelle-Sten Viiburg); Kuressaare rannahoone (Hannes Koppel); Laupa mõisakool, Türi (Jaan Jõgi); Röa mõisapaviljon (Leila Pärtelpoeg); Villa Rocca al Mares (Raul Vaiksoo ja Kristo Vaiksoo); Kihnu muuseumi rekonstruktsioon (Jaak Huimerind, Indrek Laos); Pärnu rannapark (Ülle Grishakov, Triin Järve); Büroohoone Tartus, Ülikooli 2 (Emil Urbel, Andrus Mark); Mänguasjamuuseum (Kaido Kepp); Viimsi Keevituse hoone (Madis Eek, Kristi Põldme, Kristel Jaanus)